جوزا ۲۲, ۱۳۹۵

حمله طالبان بر پوسته های نیروهای امنیتی در دره صوف سمنگان

آذرمهر – مزارشریف

شماری از اعضای شورای ولایتی سمنگان می گویند بعد از ظهر روز جمعه گروه طالبان به یکی از پوسته های امنیتی در دره صوف پایین حمله کرده، سه پولیس را به قتل رساندند و مهمات موجود در پوسته امنیتی را با خود بردند.

به گفته محمد پذیر بسیج عضو شورای ولایتی سمنگان هرگونه کوتاه در جلوگیری از تحرکات طالبان در این ولایت می تواند سمنگانی که در طول بیش از یکدهه امنیت بوده را به ولایت بدامن تبدیل کند.

 منیر رحیمی سخنگوی پولیس سمنگان می گوید در حمله طالبان به پوسته امنیتی دره صوف فردی بنام یولداش که پیش از این از صفوف پولیس منفک شده دست داشته است.

آقای رحیمی می گوید عامل این رویداد تحت تعقیب است و فرماندهی امنیه سمنگان در نظر دارد در آینده نزدیک به منظور سرکوب گروه های مخالف دولت، عملیات تصفیوی را در دره صوف پایین راه اندازی کند.

پیش از این نیز فعالیت ضد دولتی گروه طالبان در ولسوالی دره صوف، آزار و اذیت مسافران و حریق موتر های باربری در مسیر دره صوف سبب اعتراض باشندگان این ولسوالی و اعضای شورای ولایتی سمنگان شده بود اما هنوز هم این شکایت ها ادامه دارد و اقدام جدی از سوی مسئولان صورت نگرفته است.

Please rate this

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  • خسته نباشید مرسی به خاطر این وبسایت زیبا ما در زمینه درب های ضد سرقت و ضد حریق فعالیت می کنیم.خوشحال میشوم از وبسایت ما دیدن کنید
  • سلام.وبسایت جالبی دارید.واقعا ممنونم